PERFORMANCE iN LIGHTING

PERFORMANCE iN LIGHTING to międzynarodowa grupa z siedzibą w Colognola ai Colli, w prowincji Verona, posiadająca główne zakłady produkcyjne we Włoszech, w Niemczech i Belgii.
Jest to Grupa, łącząca profesjonalizm, wiedzę techniczną i doświadczenie w różnych dziedzinach oświetlenia i oferująca projektantom naprawdę pełną gamę opraw i rozwiązań oświetleniowych.
PERFORMANCE iN LIGHTING zatrudnia obecnie 700 pracowników, jej marki są dystrybuowane w ponad 90 krajach poprzez różne oddziały (Niemcy, Francja, Hiszpania, Belgia, Holandia, Dania, USA, Wielka Brytania, Finlandia, Portugalia, Australia, Singapur, Izrael) oraz nowe przedstawicielstwo w Dubaju.

Oprawy oświetleniowe takich firm jak: SBP, Prisma, Spittler oraz Lumis, należących do Grupy Performance iN Lighting, od 2017 roku oferowane są pod wspólną marką iN.
PERFORMANCE iN LIGHTING jest certyfikowana przez system jakości zgodny z normą ISO 9001-2008, dotyczącą projektowania, produkcji i wprowadzania do obrotu opraw oświetleniowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Laboratoria firmy działają zgodnie z obowiązującą normą ISO 17025 i posiadają certyfikację CTF STAGE 2 (Customers’ Testing Facilities – Stage 2) od IMQ (Włoski Instytut Znaku Jakości). Od 2008 laboratoria posiadają również uprawnienia do przeprowadzania testów na rynek amerykański.
Celem nadrzędnym Grupy PERFORMANCE iN LIGHTING jest dostarczanie swoim Klientom nowoczesnych produktów cechujących się niezawodnością, wysoką jakością i efektywnością. Szczególną uwagę Grupa zwraca na szkolenia zawodowe i liczne spotkania promowane i/lub organizowane razem z architektami, projektantami oświetlenia i wybranymi partnerami zarówno w firmie, jak i w zewnętrznych placówkach.

DANE KONTAKTOWE

 

"ForLight"
Agencja PERFORMANCE iN LIGHTING

ul.Ceglarska 8 / biuro
30-362 Kraków

tel: +48 122604860
fax: +48 122604861

e-mail: pil@forlight.pl

Napisz do nas